Kadra

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Marta Jawor

      Wykładowca w CSiR na Politechnice Krakowskiej, Trener sekcji tenisa ziemnego, Trener High Performance. Absolwentka krakowskiego AWF. Instruktor pływania i fitnessu. W 2019 roku z drużyną medalistek Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie. Od 2018 roku Trener w klubi KKT Błonia.

Piotr Jawor

     Wielokrotny medalista Ogólnopolskich Turniejów Kwalifikacyjnych we wszystkich kategoriach wiekowych, reprezentant klubów KKS „Olsza” oraz KS „Grzegórzecki” w Drużynowych Mistrzostwach Polski.  Licencjonowany Trener tenisa ziemnego z wieloletnim doświadczeniem w pracy z zawodnikami. 

Maciej Wójcik

     Kilkunastokrotny złoty i srebrny medalista Mistrzostw Polski i Supermasters we wszystkich kategoriach wiekowych, w singlu, deblu oraz drużynie. Reprezentant kadry Polski w kategoriach U12, U14 i U16, następnie członek Kadry Olimpijskiej „C”, najwyżej 5 rakieta w krajowym rankingu mężczyzn. W turniejach rangi europejskiej mierzył się na korcie z takimi zawodnikami jak między innymi Rafael Nadal i Andy Murray.

     Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z zawodnikami na poziomie ogólnopolskim i międzynarodowym, medalistami Mistrzostw Polski.

Katarzyna Voight

     Magister Wychowania Fizycznego – dzienne (AWF- Kraków). Trener II klasy w lekkoatletyce – dzienne (AWF- Kraków). Trener II klasy piłki siatkowej (AWF- Kraków). Instruktor pływania. Instruktor koszykówki. Instruktor Nowoczesnych form gimnastyki ze specjalnością fitness. Uprawnienia do prowadzenia gimnastyki korekcyjnej. Kurs odnowy psychosomatycznej (AWF-Kraków). Kierownik placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży.  Nauczyciel Dyplomowany